Latvijas Karatē Asociācijas sportisti no 12. līdz 18. oktobrim piedalījās Pirmajā UWK Pasaules čempionātā, kas notika Koperā, Slovēnijā. Latvijas izlasi pārstāvēja divi sportisti no Ropažu novada un viens no Saulkrastu.

Sacensībās piedalījās 1300 sportisti no 43 valstīm. Šis ir ģeneālas sacensības, jo tajās tika izveidotas trīs disciplīnas: tradicionālais karatē, general karate un kontakta karatē. Mūsu sportisti piedalījās general karatē disciplīnā, Sabīne Terehova kumite disciplīnā, bet Liene Liāna Kalvāne kata.

Šajās sacensībaas mūsu sportistiem bija ļoti liela konkurence. Sabīne Terehova 18 cilvēku starpā ieguva 4. vietu( vinnēja 2 cīņas, zaudēja cīņas par iziešanu finālā un par 3 vietu). Kā arī Sabīne Terehova, kurai ir 15 gadi, un Liene Liāna Kalvāne, kurai ir 14 gadi, piedalījās kategorijā 15-17 gadi, kur bija meitenes, kurām drīz būs 18 gadi. Tā kā šīs bija augsta līmeņa sacensības, gandrīz visiem sportistiem bija melnās jostas. Mūsu sportistiem tā bija pieredze un motivācija gatavoties Eiropas čempionātam , kas notiks nākamgad.