Aicinam zēnus un meitenes apgūt karate-do un kudo

Aktualitātes

WUKF WORLD KARATE CHAMPIONSHIPS

2019.gada no 19.-23.jūnijam norisinājās WUKF WORLD KARATE CHAMPIONSHIPS, Bratislavā, kurā piedalījās 43 valstis ar 2300 sportistiem.

Lasīt talāk

Sporta dienu fināls

26.05.2019. Ropažu sporta centrā notika “ Cīņas un mākslas centra “HAGAKURE”” Sporta dienu fināls,kurā piedalījās 130 dalībnieki.

Lasīt talāk

POLISH OPEN 2019

2.maijā Szczecinā (Polijā) notika “Polish open 2019”,kurā piedalījās 13 valstis.Kopumā 1000 dalībnieki. “Cīņas un mākslas centru "HAGAKURE" “ pārstāvēja 5 sportistes-Sabīne Terehova,Liene Kalvāne,Linda Steņņikova,Līva Auzāne un Rebeka Prohorova.

Lasīt talāk

Partneri

Nodarbību grafiks

Ropažī

4-6 g.
Pirmdiena, Trešdiena
17:00 - 17:50
Ropažu sporta centrs
Vladislavs Fetkulins
7-12 g.
Pirmdiena, trešdiena, piektdiena
17:50 - 19:00
Ropažu sporta centrs
Vladislavs Fetkulins
13 g.+
Pirmdiena, trešdiena, piektdiena
19:00 - 20:30
Ropažu sporta centrs
Vladislavs Fetkulins

Zaķumuiža

4-7 g.
Trešdiena, Piektdiena
16:45 - 17:35
Zaķumuižas bērnudarzs
Marks Robermans
7 g.+
Trešdiena, Piektdiena
17:35 - 18:50
Zaķumuižas kultūras nams
Marks Robermans

Ķegums

4-6 g.
Pirmdiena, trešdiena
16:00 - 16:50
Ķeguma PII "Gaismiņa"
Guna Krasovska
7 g. +
Otrdiena, ceturtdiena
18:00 - 19:20
Ķeguma komercnovirziena vidusskola
Vladislavs Fetkulins

Lielvārde

4-6 g.
Otrdiena, ceturtdiena
16:30 - 17:20
Lielvārdes PII "Pūt vējiņiem"
Guna Krasovska

Saurieši

4-7 g.
Otrdiena, Ceturtdiena
15:40 - 16:30
Sauriešu bērnudārzs
Marks Robermans

Mucenieki


Trešdiena
19:20 - 20:35
Sestdiena
10:00 - 11:15
Mucenieku dienas centrs
Marks Robermans

Upeslejas


Pirmdiena
17:30 - 19:00
Piektdiena
19:20 - 20:35
Upesleju internātpamatskola
Marks Robermans

Ulbroka

4-6g.
Otrdiena, Ceturtdiena
16:50 - 17:40
Ulbrokas bērnudārzs "Pienenīte"
Marks Robermans
7g.+
Otrdiena, Ceturtdiena
18:00 - 19:15
Ulbrokas vidusskola
Marks Robermans

Liepa

4-6 g.
Otrdiena, Ceturtdiena
16:00 - 16:50
Liepas PII "Saulīte"
Monta Solnceva
7 g. +
Otrdiena, ceturtdiena
17:00 - 18:15
Liepas pamatskola
Monta Solnceva

Madliena

7.g. +
Pirmdiena, trešdiena
17:00 - 18:15
Madlienas vidusskola
Monta Solnceva

Suntaži

7.g +
Pirmdiena, trešdiena
18:45 - 20:00
Suntažu vidusskola
Monta Solnceva

Jumprava

4-6 g.
Otrdiena, Ceturtdiena
18:00 - 18:50
Jumpravas PII "Zvaniņš"
Guna Krasovska
6-12 g.
Otrdiena, Ceturtdiena
20:00 - 21:00
Jumpravas vidusskola
Vladislavs Fetkulins

Priekuļi

7 g. +
Otrdiena, ceturtdiena
18:45 - 20:00
Priekuļu vidusskola
Monta Solnceva

Birzgale

4-6 g.
Pirmdiena, Trešdiena
17:30 - 18:20
Birzgales PII "Birztaliņa"
Guna Krasovska

Mūsu instruktori

Vladislavs Fetkulins
Marks Robermans
Guna Krasovska
Monta Solnceva

Kontakti

Kontaktinformācija

Hagakure
Pļaviņas, Daugavas iela 29A-1
Telefons: +371 26 300 284
info@hagakure.lv

Sazināties ar mums