Latvijas Karatē Asociācijas nometne 2020

No šī gada 20. līdz 25. jūlijam notika Latvijas Karatē Asociācijas rīkotā sporta nometne bērniem vecumā no 5. līdz 14. gadiem. Visas nometnes laikā bērni sacentās gan individuālās, gan komandu stafetēs un spēlēs. Kopumā bērniem nometne ļoti patika, un viņi ar prieku gaida nākamo nometni, kas norisināsies nākamgad vasarā.
Lasīt talāk

Sporta diena 02.20

23.02.2020. notika Cīņas un mākslas centra “HAGAKURE” sporta diena, kur piedalījās 130 audzēkņi no vairākiem Latvijas novadiem. Sportistiem bija iespēja piedalīties divās kategorijās:

 1. Sumo un lentītes.
 2. Kombināciju cīņas un fantoms.

Sporta diena tiek rīkota, lai sportisti varētu iemācīties kontrolēt savas emocijas, savas bailes un iegūt pieredzi. Sumo bērni mācās izjust pretinieku tuvā distancē, kā arī kontrolēt savu līdzsvaru. Lentītes palīdz bērniem iemācīties izjust distanci. Kombināciju cīņās iemācās tehniski uzbrukt un aizstāvēties. Fantomā ir jārāda tehniskus sitienus ar spēka kontroli. Kopumā, sporta diena bija izdevusies.

Sporta dienas ietvaros notika arī cīņu diena mūsu kluba izlasei. Sportisti mācījās cīņas noteikumus cīņas laikā kopā ar kluba tiesnešiem. Seminārs bija produktīvs, turpināsim pilnveidoties!

Lasīt talāk

Sporta diena

2019.gada 14.decembrī Zaķumuižā notika Cīņas un mākslas centra “HAGAKURE” sporta diena. Šajā pasākumā piedalījās 160 bērni no daudziem Latvijas novadiem. Šīs pasākums ir domāts, lai popularizētu karatē kā sporta veidu, kā arī lai mūsu jaunākie sportisti varētu gūt pieredzi omulīgos apstākļos. Sporta dienas beigās katrs bērns tiks apbalvots ar diplomu, labākie tika apbalvoti ar medaļām un katrs bērns saņēma dāvanu no salaveča.

Lasīt talāk

Tiger Way 2019

16. oktobrī 2019.g Lietuvā, Kauņā notika starptautiskais karatē turnīrs “Tiger Way”, kurā piedalījās karatisti no 5 valstīm: Latvijas, Lietuvas, Baltkrievijas, Krievijas, Polijas.

Cīņas un mākslas centru “Hagakure” pārstāvēja 10 sportisti, kuri piedalījās 2 disciplīnās: Shobu Sanbon un Shobu Ippon. Visi mājās atgriezās ar godalgotām vietām.

Apsveicam:

 • Rebeku Prohorovu 1. vieta un 3. vieta
 • Luīzi Zaharonoku 2. vieta un 3. vieta
 • Lindu Steņņikovu 1. vieta un 1. vieta
 • Elīzu Fokeroti 3. vieta
 • Anneti Kalniņu 2. vieta
 • Mārtiņu Kalniņu 1. vieta un 1. vieta
 • Dāvi Villu 2. vieta un 2.vieta
 • Armīnu Dzintaru – Čeiranu 3. vieta
 • Artjomu Lanovoju 1. vieta
 • Mārci Zaharonoku 2. vieta

Kopvērtējumā starp 13 klubiem, Cīņas un mākslas centrs “Hagakure” ieņēma 3.vietu.

Paldies vecākiem par atbalstu!

Lasīt talāk

11. WUKF Eiropas Čempionāts

Šī gada 24.–27. oktobrim Dānijā-Odense norisinājās 11. WUKF Eiropas Čempionāts, kurā piedalījās sportisti no 24 valstīm. Grūto cīņu gaitā Latvijas izlasei izdevās gūt panākumus. Apsveicam Lindu Steņņikovu ar iegūto 1. vietu un Līvu Auzāni ar iegūto 2. vietu! Treneri bija lepni dzirdēt apbalvošanā Latvijas himnu, kā arī lepni ar to, ka Līvai šīs bija pirmās šāda mēroga sacensības.

Lasīt talāk

Baltkrievijas starptaustiskais turnīrs

Šā gada septembrī tika izveidota jauna 2019/20. gada kluba “Hagakure” izlase.

Sacensību sezonas atklāšana notika Baltkrievijas starptaustiskajā turnīrā, kurš norisinājās 21. septembrī Minskā. Kluba izlasi pārstāvēja 14 sportisti, no kuriem pieciem karatistiem šāda mēroga sacensības bija pirmās. Tika iegūtas godalgotas vietas:

 • Daniils Gruzlaks – 1.vieta
 • Rebeka Prohorova, Dāvis Villa, Linda Steņikova – 2.vieta
 • Artjoms Lanovojs, Mārcis Zaharenoks, Haralds Kiršus – 4.vieta

Uztādītos mērkus kluba izlase ir godam izpildījusi. 7 sportistiem šīs sacensības bija sagatavošanās posms pirms Eiropas čempionāta, kurš notiks no 22.–28. oktobrim Kopenhāgenā, Dānijā.

Novēlēsim Veiksmi mūsu izlases sportistiem!

Lasīt talāk

WUKF WORLD KARATE CHAMPIONSHIPS

2019.gada no 19.-23.jūnijam norisinājās WUKF WORLD KARATE CHAMPIONSHIPS, Bratislavā, kurā piedalījās 43 valstis ar 2300 sportistiem.

Lasīt talāk

Sporta dienu fināls

26.05.2019. Ropažu sporta centrā notika “ Cīņas un mākslas centra “HAGAKURE”” Sporta dienu fināls,kurā piedalījās 130 dalībnieki.

Lasīt talāk

POLISH OPEN 2019

2.maijā Szczecinā (Polijā) notika “Polish open 2019”,kurā piedalījās 13 valstis.Kopumā 1000 dalībnieki.
“Cīņas un mākslas centru “HAGAKURE” “ pārstāvēja 5 sportistes-Sabīne Terehova,Liene Kalvāne,Linda Steņņikova,Līva Auzāne un Rebeka Prohorova.

Lasīt talāk

Atestācijas eksāmens

26.martā Priekuļu vidusskolā, 30. martā Ropažu sporta centra un 6.aprīlī Ķeguma komercnovirziena visusskolā notika pirmais atestācijas eksāmens, kurā sportisti ieguva savas pirmās jostas.

Lasīt talāk

Kontaktinformācija

Hagakure
Pļaviņas, Daugavas iela 29A-1
Telefons: +371 26 300 284
info@hagakure.lv

Sazināties ar mums