RTKK čempionāts

23. novembrī Rīgā norisinājās „RTKK čempionāts”, kurā piedalījās 150
sportisti no 7 Latvijas karatē klubiem.

Cīņas un Mākslas centru „Hagakure” pārstāvēja 5 sportisti, kopā
iegūstot 3 medaļas- Daniils Gruzļaks 1.vietu, Renāts Gaļickis 2. vietu
un Ģirts Vorobjovs 2. vietu.

Cīņas un Mākslas centra „Hagakure” prezidents Vladislavs Fetkuļins
izsaka pateicību visiem sportistiem un atbalstītājiem.

Starptautiskās sacensība „Tiger Way”

Cīņas un Mākslas centra „Hagakure” sportisti 15.novembrī veiksmīgi startēja starptautiskās sacensībās „Tiger Way” Kauņā, Lietuvā. Liene Kalvāne ieguva 3.vietu, Sabīne Terehova 2. un 3.vietu, Edijs Vjakse 2.vietu, Ģirts Vorobjovs 1.vietu un Marks Robermans 2. un 3.vietu.

Kopumā sacensībās piedalījās 450 sportisti no 27 klubiem, 5 valstīm – Lietuvas, Latvijas, Krievijas, Polijas un Baltkrievijas.

Cīņas un Mākslas centra „Hagakure” prezidents izsaka pateicību visiem sportistiem un atbalstītājiem.

Atklātais Latvijas Karatē WKC čempionāts
1415388766496.jpg

28. septembrī Ozolniekos norisinājās pirmais Atklātais Latvijas Karatē WKC čempionāts, kurā piedalījās 100 sportistu no 8 Latvijas un 2 Lietuvas karatē klubiem. Čempionātā startēja tikai labākie Latvijas Republikas sportisti, kas vēlāk tiks atlasīti Latvijas izlasei, lai piedalītos Pasaules WKC Karatē čempionātā, kas šogad notiks Rīgā.

Cīņas un Mākslas centru „Hagakure” pārstāvēja 11 sportisti, kopā izcīnot 13 medaļas - Toms Jurmārtiņš 1. un 2. vieta, Daniils Gruzļaks 3. vieta, Sabīne Terehova 1. un 2.vieta, Liene Kalvāne 1. un 3. vieta, Ģirts Vorobjovs 1.vieta, Marks Robermans 2. vieta, Arvils Djakovs divas 2. vietas, Roberts Jurmārtiņš 1.vieta, Nikolajs Sokols 3. vieta. Sacensību kopvērtējumā Cīņas un Mākslas centrs „Hagakure” ieguva trešo vietu.

Cīņas un Mākslas centrs „Hagakure” izsaka pateicību visiem sportistiem un atbalstītājiem.

Latvijas Karatē asociācijas sporta diena

25. oktobrī Saulkrastos norisinājās Latvijas Karatē asociācijas sporta diena un karatē līga, kur piedalījās aptuveni 200 sportistu no trim LKA klubiem- Hagakure, VKK un White Phoenix.Šogad karatē līgā pirmoreiz tika ieviesta disciplīnā - kata. Kā arī nosvinēta Latvijas Karatē asociācijas 5 gadu jubileja.

LKA prezidents uzskata, ka šis turnīrs ir ievērojams, jo bērni jau no 4 gadu vecuma var piedalīties un izjust " sacensību garšu". Sacensības norisinājās draudzīgā atmosfērā arī neatkarīgi no zaudējumiem, jo arī par piedalīšanos sportisti saņēma medaļas un diplomus.
Viceprezidents un prezidents izsaka pateicību par atbalstu gan vecākiem, gan sportistiem.

Vēl vairāk fotogrāfiju

Atklātais WKC čempionāts senioriem

No 11. līdz 12. oktobrim Buenosairesā, Argentīnā notika Atklātais WKC čempionāts senioriem. Šajās sacensībās Latvijas Karatē asociāciju pārstāvēja tikai Nikolajs Sokols, kurš ieguva 2. vietu kategorijā Shobu-Ippon. Tā kā Argentīna atrodas tālu no Eiropas, bija diezgan maz sportistu.

wkc_afisha_2014_960.jpg
hagakure_960.jpg
Forhånd.12345