Latvijas Karatē Asociācijas seminārs

2015.gada 7.un 8.martā Ropažu un Zaķumuižas sporta zālēs notika Latvijas Karatē Asociācijas seminārs, kuru vadīja Igaunijas Karatē izlases galvenais treneris Aleksandrs Zikovs. Seminārā piedalījās asociācijas labākie sportiski. Semināra galvenais mērķis bija pieredzes apmaiņa, tehnikas attīstīšana un uzlabošana.

XXI Baltic States Karate Clubs Shotokan Championship

Cīņas un Mākslas centrs "HAGAKURE" piedalījās tikko notikušajās starptautiskajās sacensībās Lietuvā.  21. Februārī Paņevežā notika XXI Baltic States Karate Clubs Shotokan Championship. Sacensības organizēja Lietuvas Šotokan Karatē Federācija, kura ir arī Pasaules Karatē konfederācijas(WKC)  biedrs. Tāpēc arī čempionāts notika pēc WKC nolikuma un noteikumiem.

Turnīrā piedalījās sportisti no Lietuvas, Latvijas, Krievijas, Baltkrievijas. Kopumā no šīm 4 valstīm, lai piedalītos sacensībās bija ieradušies ap 300 dalībnieku. Sportisti cīnījās uz sešiem tatami , čempionāts norisinājās divās tradicionālās šāda ranga sacensību disciplīnās - kumite un kata.

Īpaši lepojamies ar šādu centra "HAGAKURE" sportistu sniegumu:

Girts Vorobjovs, kurš uzvarot četras cīņās ieguva 1.vietu.

Māris Kriņickis, kurš debitēja tāda meroga sacensībās un iegūva 3.vietu.

Marks Robermans, kurš uzvarot divas cīņās ieguva 3.vietu

Centra prezidents V. Fetkuļins īpaši pateicas visiem sportistiem un treneriem, kuri piedalījās XXI Baltic States Karate Clubs Shotokan un godam pārstāvēja Latviju šajās sacensībās.

10th_wkc_world_championship_790_paddings.jpg

WKC World Championships May2015 from Alekseys Kelmans on Vimeo.

|
FUNAKOCHI CUP 2014

2014. gada 29. novembrī ,Cīņas un mākslas centrs "HAGAKURE" piedalijās starptautiskajās karatē sacensībās "FUNAKOCHI CUP 2014", kurš notika Daugavpilī. Turnīrā piedalijās 150 sportisti no Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas. Kluba sportisti, arī šīs sacensībās startēja veiksmīgi. Liene Kalvāne 1. un 3. vieta, Sabīne Terehova 1. un 3. vieta, Edijs Vjakse 2. vieta. Centra prezidents Vladislavs Fetkuļins izsaka pateicību Ropažu novada domei par atbalstu.

Lepnums sportā

2014. gada 17. novembrī Ropažu novadā norisinājās svinīga ceremonija
"Ropažu novada Lepnums", kurā treneris Vladislavs Fetkuļins nominācijā- "Lepnums sportā", saņēma pateicību par sporta attīstību Ropažu novadā.

RTKK čempionāts

23. novembrī Rīgā norisinājās „RTKK čempionāts”, kurā piedalījās 150
sportisti no 7 Latvijas karatē klubiem.

Cīņas un Mākslas centru „Hagakure” pārstāvēja 5 sportisti, kopā
iegūstot 3 medaļas- Daniils Gruzļaks 1.vietu, Renāts Gaļickis 2. vietu
un Ģirts Vorobjovs 2. vietu.

Cīņas un Mākslas centra „Hagakure” prezidents Vladislavs Fetkuļins
izsaka pateicību visiem sportistiem un atbalstītājiem.

Starptautiskās sacensība „Tiger Way”

Cīņas un Mākslas centra „Hagakure” sportisti 15.novembrī veiksmīgi startēja starptautiskās sacensībās „Tiger Way” Kauņā, Lietuvā. Liene Kalvāne ieguva 3.vietu, Sabīne Terehova 2. un 3.vietu, Edijs Vjakse 2.vietu, Ģirts Vorobjovs 1.vietu un Marks Robermans 2. un 3.vietu.

Kopumā sacensībās piedalījās 450 sportisti no 27 klubiem, 5 valstīm – Lietuvas, Latvijas, Krievijas, Polijas un Baltkrievijas.

Cīņas un Mākslas centra „Hagakure” prezidents izsaka pateicību visiem sportistiem un atbalstītājiem.

Atklātais Latvijas Karatē WKC čempionāts
1415388766496.jpg

28. septembrī Ozolniekos norisinājās pirmais Atklātais Latvijas Karatē WKC čempionāts, kurā piedalījās 100 sportistu no 8 Latvijas un 2 Lietuvas karatē klubiem. Čempionātā startēja tikai labākie Latvijas Republikas sportisti, kas vēlāk tiks atlasīti Latvijas izlasei, lai piedalītos Pasaules WKC Karatē čempionātā, kas šogad notiks Rīgā.

Cīņas un Mākslas centru „Hagakure” pārstāvēja 11 sportisti, kopā izcīnot 13 medaļas - Toms Jurmārtiņš 1. un 2. vieta, Daniils Gruzļaks 3. vieta, Sabīne Terehova 1. un 2.vieta, Liene Kalvāne 1. un 3. vieta, Ģirts Vorobjovs 1.vieta, Marks Robermans 2. vieta, Arvils Djakovs divas 2. vietas, Roberts Jurmārtiņš 1.vieta, Nikolajs Sokols 3. vieta. Sacensību kopvērtējumā Cīņas un Mākslas centrs „Hagakure” ieguva trešo vietu.

Cīņas un Mākslas centrs „Hagakure” izsaka pateicību visiem sportistiem un atbalstītājiem.

Latvijas Karatē asociācijas sporta diena

25. oktobrī Saulkrastos norisinājās Latvijas Karatē asociācijas sporta diena un karatē līga, kur piedalījās aptuveni 200 sportistu no trim LKA klubiem- Hagakure, VKK un White Phoenix.Šogad karatē līgā pirmoreiz tika ieviesta disciplīnā - kata. Kā arī nosvinēta Latvijas Karatē asociācijas 5 gadu jubileja.

LKA prezidents uzskata, ka šis turnīrs ir ievērojams, jo bērni jau no 4 gadu vecuma var piedalīties un izjust " sacensību garšu". Sacensības norisinājās draudzīgā atmosfērā arī neatkarīgi no zaudējumiem, jo arī par piedalīšanos sportisti saņēma medaļas un diplomus.
Viceprezidents un prezidents izsaka pateicību par atbalstu gan vecākiem, gan sportistiem.

Vēl vairāk fotogrāfiju

Atklātais WKC čempionāts senioriem

No 11. līdz 12. oktobrim Buenosairesā, Argentīnā notika Atklātais WKC čempionāts senioriem. Šajās sacensībās Latvijas Karatē asociāciju pārstāvēja tikai Nikolajs Sokols, kurš ieguva 2. vietu kategorijā Shobu-Ippon. Tā kā Argentīna atrodas tālu no Eiropas, bija diezgan maz sportistu.

Forhånd.123456Neste