Latvijas Karatē Asociācijas nometne bērniem no 5. līdz 9. gadiem
dsc_0517.jpg

No šī gada 14. līdz 20. jūnijam notika Latvijas Karatē Asociācijas rīkotā sporta nometne bērniem no 5. līdz 9. gadiem.

Visas nometnes garumā bērni sacentās gan individuālās, gan komandu stafetēs un spēlēs. Tika noskaidroti arī nometnes stiprākie - 1. vietu stāvēšā uz kulakiem ieguva meitene, nostāvot 17 minūtes, savukārt, 1. vietu atspiešanās disciplīnā ieguva 8. gadīgs zēns, kopā atspiežoties 87 reizes.

Kopumā bērniem nometne patika, taču viedokļi par to, vai treniņš vai spēles ir labākas, atšķīrās.

Latvijas Karatē Asociācija ir jau sākusi gatavoties šīs vasaras otrajai nometnei, kas notiks no 12. līdz 19. jūlijam un kas būs rīkota bērniem no 10 gadiem.

Fotogrāfijas

Fotogrāfijas 2

X WKC Pasaules Karatē Čempionāts

No š.g. 14. līdz 17. maijam Rīga notika X WKC Pasaules Karatē Čempionāts Kadetiem, Junioriem un Senioriem un Pasaules Kauss bērniem, kuru organizēja Latvijas Karatē Asociācija. Čempionātā piedalījās 700 sportisti no 20 valstīm – Argentīnas, Brazīlijas, Austrālijas, Serbijas, Vācijas, Īrijas, Austrumīrijas, Čehijas, Slovākijas, Kazahstānas, Krievijas, Lietuvas, Itālijas, Austrijas, Latvijas, Skotijas, Indijas, Azerbaidžānas, Ukrainas un Serbu Republikas.

Latviju pārstāvēja 50 sportisti. Kopvērtējumā Pasaules Kausā Bērniem Latvija ieguva 2. vietu, bet X WKC Pasaules Čempionātā Kadetiem un Junioriem 9.vietu.

No cīņas un mākslas centra „HAGAKURE” medaļas ieguva – Sabīne Terehova 2.vietu, Liene Liāna Kalvāne 3.vietu, Marks Robermans 2.vietu, Daniils Gruzļaks 3.vietu.

Latvijas Karatē Asociācijas vadība uzskata, ka izlase čempionātā piedalījās produktīvi, un novēl arī turpmāk gūt sacensībās panākumus.

IX Cīņas mākslu olimpiāde "Austrumi-Rietumi"

No š.g. 24. līdz 26. aprīlim Krievijas pilsētā Sanktpēterburgā notika IX Cīņas mākslu olimpiāde "Austrumi-Rietumi". Šajā olimpiādē piedalījās 11500 pārstāvji no 60 valstīm, tieši WKC turnīru piedalījās 800 karatisti no 8 valstīm.

Cīņas un mākslas centru „Hagakure” pārstāvēja 5 sportisti no kuriem medaļas ieguva:

Sabīne Terehova 3. vietu, Liene Liāna Kalvāne 1.vietu, Marks Robermans 3. vietu.

Liels paldies Latvijas Karatē Asociācijai un Ropažu novadu domei par atbalstu!

20150424_170554.jpg
Vidzemes Karatē Kluba čempionāts 2015

11. aprīlī Carnikavā norisinājās pirmais „Vidzemes Karatē Kluba čempionāts 2015” un „LKA sporta diena”, kuros kopumā piedalījās 270 sportisti. Sacensību laikā sportisti guva labus rezultātus, kā arī bija vērojama viņu izaugsme.

Kopvērtējumā Cīņas un Mākslas centrs „HAGAKURE” ieguva 2. vietu. Latvijas Karatē Asociācijas prezidents Vladislavs Fetkuļins izsaka pateicību gan sportistiem, gan vecākiem par atbalstu un pacietību

Starptautisks Karatē turnīrs Maskavā

No 28. līdz 30. martam Maskavā, Krievijā notika Starptautisks Karatē turnīrs pēc JKS versijas. Turnīrā piedalījās 800 sportistu no dažādām valstīm, savukārt Latvijas Karatē Asociāciju pārstāvēja 3 sportisti. Marks Robermans ieguva 3. vietu starp 38 cilvēkiem, Liene Liāna Kalvāne ieguva 3. vietu starp 13 sportistiem, un Sabīne Terehova ieguva 2. vietu starp 19 sportistiem.

Latvijas Karatē Asociācijas prezidents izsaka pateicību Ropažu un Stopiņu novadu domēm par atbalstu.

Latvijas Karatē Asociācijas seminārs

2015.gada 7.un 8.martā Ropažu un Zaķumuižas sporta zālēs notika Latvijas Karatē Asociācijas seminārs, kuru vadīja Igaunijas Karatē izlases galvenais treneris Aleksandrs Zikovs. Seminārā piedalījās asociācijas labākie sportiski. Semināra galvenais mērķis bija pieredzes apmaiņa, tehnikas attīstīšana un uzlabošana.

XXI Baltic States Karate Clubs Shotokan Championship

Cīņas un Mākslas centrs "HAGAKURE" piedalījās tikko notikušajās starptautiskajās sacensībās Lietuvā.  21. Februārī Paņevežā notika XXI Baltic States Karate Clubs Shotokan Championship. Sacensības organizēja Lietuvas Šotokan Karatē Federācija, kura ir arī Pasaules Karatē konfederācijas(WKC)  biedrs. Tāpēc arī čempionāts notika pēc WKC nolikuma un noteikumiem.

Turnīrā piedalījās sportisti no Lietuvas, Latvijas, Krievijas, Baltkrievijas. Kopumā no šīm 4 valstīm, lai piedalītos sacensībās bija ieradušies ap 300 dalībnieku. Sportisti cīnījās uz sešiem tatami , čempionāts norisinājās divās tradicionālās šāda ranga sacensību disciplīnās - kumite un kata.

Īpaši lepojamies ar šādu centra "HAGAKURE" sportistu sniegumu:

Girts Vorobjovs, kurš uzvarot četras cīņās ieguva 1.vietu.

Māris Kriņickis, kurš debitēja tāda meroga sacensībās un iegūva 3.vietu.

Marks Robermans, kurš uzvarot divas cīņās ieguva 3.vietu

Centra prezidents V. Fetkuļins īpaši pateicas visiem sportistiem un treneriem, kuri piedalījās XXI Baltic States Karate Clubs Shotokan un godam pārstāvēja Latviju šajās sacensībās.

10th_wkc_world_championship_790_paddings.jpg

WKC World Championships May2015 from Alekseys Kelmans on Vimeo.

|
FUNAKOCHI CUP 2014

2014. gada 29. novembrī ,Cīņas un mākslas centrs "HAGAKURE" piedalijās starptautiskajās karatē sacensībās "FUNAKOCHI CUP 2014", kurš notika Daugavpilī. Turnīrā piedalijās 150 sportisti no Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas. Kluba sportisti, arī šīs sacensībās startēja veiksmīgi. Liene Kalvāne 1. un 3. vieta, Sabīne Terehova 1. un 3. vieta, Edijs Vjakse 2. vieta. Centra prezidents Vladislavs Fetkuļins izsaka pateicību Ropažu novada domei par atbalstu.

Lepnums sportā

2014. gada 17. novembrī Ropažu novadā norisinājās svinīga ceremonija
"Ropažu novada Lepnums", kurā treneris Vladislavs Fetkuļins nominācijā- "Lepnums sportā", saņēma pateicību par sporta attīstību Ropažu novadā.

Forhånd.12345Neste