KATA seminārs

Š.g. 26. un 27. septembrī norisinājās KATA seminārs pie meistara Aleksey Grosman.

Piesakies! Esi ar mums!
karate-uznemsana-1.jpg
karate-uznemsana-2.jpg
Ķeguma Komercnovirziena vidusskola: 10 septembris plkst. 19:00
Suntažu vidusskola: 10 septembris plkst. 18:00
Zaķumuižas sporta zāle: 4 septembris plkst. 18:00
Ropažu sporta centrs: 4 septembris plkst. 19:30
Upesleju dienas centrs: 3 septembris plkst. 18:00
«ГАННЕНСКI КIРМАШ-2015″ Zelvā, Baltkrievijā

Latvijas Karatē Asociācija četru sportistu sastāvā no 22. līdz 23. augustam piedalījās Starptautiskās Shotokan Karatē-do sacensībās «ГАННЕНСКI КIРМАШ-2015″, kas notika Zelvā, Baltkrievijā.

Sestdien notika pilsētas svētki, kuros tika rīkotas komandu paraugcīņas starp Baltkrieviju un Austrumeiropu. Šajās cīņās piedalījās divi mūsu sportisti. Savā komandā Sabīne Terehova cīņu vinnēja, bet Ģirtam Vorobjovam bija neizšķirts.

Otrajā dienā notika individuālās sacensības, kurās mūsu sportisti startējā ļoti veiksmīgi: Daniils Gruzļaks ieguva 1. vietu, Sabīne Terehova 1.vietu, Ģirts Vorobjovs 2. vietu un Maksims Halatins 3.vietu. Kā arī Sabīne Terehova ieguva speciālu balvu par labāko tehniku šajās sacensībās.

Bērnu vasaras nometne "Sports un atpūta 2015" - 2
nometne_2015_2_1.jpg

No 12. līdz 19. jūlijam notika karate nometne bērniem no 10 gadiem, kurā piedalījas 50 sportisi no Latvijas reģioniem.

http://failiem.lv/u/qgsixoy

http://failiem.lv/u/xiwonri

Latvijas Karatē Asociācijas nometne bērniem no 5. līdz 9. gadiem
dsc_0517.jpg

No šī gada 14. līdz 20. jūnijam notika Latvijas Karatē Asociācijas rīkotā sporta nometne bērniem no 5. līdz 9. gadiem.

Visas nometnes garumā bērni sacentās gan individuālās, gan komandu stafetēs un spēlēs. Tika noskaidroti arī nometnes stiprākie - 1. vietu stāvēšā uz kulakiem ieguva meitene, nostāvot 17 minūtes, savukārt, 1. vietu atspiešanās disciplīnā ieguva 8. gadīgs zēns, kopā atspiežoties 87 reizes.

Kopumā bērniem nometne patika, taču viedokļi par to, vai treniņš vai spēles ir labākas, atšķīrās.

Latvijas Karatē Asociācija ir jau sākusi gatavoties šīs vasaras otrajai nometnei, kas notiks no 12. līdz 19. jūlijam un kas būs rīkota bērniem no 10 gadiem.

Fotogrāfijas

Fotogrāfijas 2

X WKC Pasaules Karatē Čempionāts

No š.g. 14. līdz 17. maijam Rīga notika X WKC Pasaules Karatē Čempionāts Kadetiem, Junioriem un Senioriem un Pasaules Kauss bērniem, kuru organizēja Latvijas Karatē Asociācija. Čempionātā piedalījās 700 sportisti no 20 valstīm – Argentīnas, Brazīlijas, Austrālijas, Serbijas, Vācijas, Īrijas, Austrumīrijas, Čehijas, Slovākijas, Kazahstānas, Krievijas, Lietuvas, Itālijas, Austrijas, Latvijas, Skotijas, Indijas, Azerbaidžānas, Ukrainas un Serbu Republikas.

Latviju pārstāvēja 50 sportisti. Kopvērtējumā Pasaules Kausā Bērniem Latvija ieguva 2. vietu, bet X WKC Pasaules Čempionātā Kadetiem un Junioriem 9.vietu.

No cīņas un mākslas centra „HAGAKURE” medaļas ieguva – Sabīne Terehova 2.vietu, Liene Liāna Kalvāne 3.vietu, Marks Robermans 2.vietu, Daniils Gruzļaks 3.vietu.

Latvijas Karatē Asociācijas vadība uzskata, ka izlase čempionātā piedalījās produktīvi, un novēl arī turpmāk gūt sacensībās panākumus.

IX Cīņas mākslu olimpiāde "Austrumi-Rietumi"

No š.g. 24. līdz 26. aprīlim Krievijas pilsētā Sanktpēterburgā notika IX Cīņas mākslu olimpiāde "Austrumi-Rietumi". Šajā olimpiādē piedalījās 11500 pārstāvji no 60 valstīm, tieši WKC turnīru piedalījās 800 karatisti no 8 valstīm.

Cīņas un mākslas centru „Hagakure” pārstāvēja 5 sportisti no kuriem medaļas ieguva:

Sabīne Terehova 3. vietu, Liene Liāna Kalvāne 1.vietu, Marks Robermans 3. vietu.

Liels paldies Latvijas Karatē Asociācijai un Ropažu novadu domei par atbalstu!

20150424_170554.jpg
Vidzemes Karatē Kluba čempionāts 2015

11. aprīlī Carnikavā norisinājās pirmais „Vidzemes Karatē Kluba čempionāts 2015” un „LKA sporta diena”, kuros kopumā piedalījās 270 sportisti. Sacensību laikā sportisti guva labus rezultātus, kā arī bija vērojama viņu izaugsme.

Kopvērtējumā Cīņas un Mākslas centrs „HAGAKURE” ieguva 2. vietu. Latvijas Karatē Asociācijas prezidents Vladislavs Fetkuļins izsaka pateicību gan sportistiem, gan vecākiem par atbalstu un pacietību

Starptautisks Karatē turnīrs Maskavā

No 28. līdz 30. martam Maskavā, Krievijā notika Starptautisks Karatē turnīrs pēc JKS versijas. Turnīrā piedalījās 800 sportistu no dažādām valstīm, savukārt Latvijas Karatē Asociāciju pārstāvēja 3 sportisti. Marks Robermans ieguva 3. vietu starp 38 cilvēkiem, Liene Liāna Kalvāne ieguva 3. vietu starp 13 sportistiem, un Sabīne Terehova ieguva 2. vietu starp 19 sportistiem.

Latvijas Karatē Asociācijas prezidents izsaka pateicību Ropažu un Stopiņu novadu domēm par atbalstu.

Forhånd.123456Neste