sporta_diena_valmiera2.jpg
plakata1_v3_lat_03.jpg
Pirmais UWK Pasaules čempionāts

Latvijas Karatē Asociācijas sportisti no 12. līdz 18. oktobrim piedalījās Pirmajā UWK Pasaules čempionātā, kas notika Koperā, Slovēnijā. Latvijas izlasi pārstāvēja divi sportisti no Ropažu novada un viens no Saulkrastu.

Sacensībās piedalījās 1300 sportisti no 43 valstīm. Šis ir ģeneālas sacensības, jo tajās tika izveidotas trīs disciplīnas: tradicionālais karatē, general karate un kontakta karatē. Mūsu sportisti piedalījās general karatē disciplīnā, Sabīne Terehova kumite disciplīnā, bet Liene Liāna Kalvāne kata.

Šajās sacensībaas mūsu sportistiem bija ļoti liela konkurence. Sabīne Terehova 18 cilvēku starpā ieguva 4. vietu( vinnēja 2 cīņas, zaudēja cīņas par iziešanu finālā un par 3 vietu). Kā arī Sabīne Terehova, kurai ir 15 gadi, un Liene Liāna Kalvāne, kurai ir 14 gadi, piedalījās kategorijā 15-17 gadi, kur bija meitenes, kurām drīz būs 18 gadi. Tā kā šīs bija augsta līmeņa sacensības, gandrīz visiem sportistiem bija melnās jostas. Mūsu sportistiem tā bija pieredze un motivācija gatavoties Eiropas čempionātam , kas notiks nākamgad.

KATA seminārs

Š.g. 26. un 27. septembrī norisinājās KATA seminārs pie meistara Aleksey Grosman.

Piesakies! Esi ar mums!
karate-uznemsana-1.jpg
karate-uznemsana-2.jpg
Ķeguma Komercnovirziena vidusskola: 10 septembris plkst. 19:00
Suntažu vidusskola: 10 septembris plkst. 18:00
Zaķumuižas sporta zāle: 4 septembris plkst. 18:00
Ropažu sporta centrs: 4 septembris plkst. 19:30
Upesleju dienas centrs: 3 septembris plkst. 18:00
«ГАННЕНСКI КIРМАШ-2015″ Zelvā, Baltkrievijā

Latvijas Karatē Asociācija četru sportistu sastāvā no 22. līdz 23. augustam piedalījās Starptautiskās Shotokan Karatē-do sacensībās «ГАННЕНСКI КIРМАШ-2015″, kas notika Zelvā, Baltkrievijā.

Sestdien notika pilsētas svētki, kuros tika rīkotas komandu paraugcīņas starp Baltkrieviju un Austrumeiropu. Šajās cīņās piedalījās divi mūsu sportisti. Savā komandā Sabīne Terehova cīņu vinnēja, bet Ģirtam Vorobjovam bija neizšķirts.

Otrajā dienā notika individuālās sacensības, kurās mūsu sportisti startējā ļoti veiksmīgi: Daniils Gruzļaks ieguva 1. vietu, Sabīne Terehova 1.vietu, Ģirts Vorobjovs 2. vietu un Maksims Halatins 3.vietu. Kā arī Sabīne Terehova ieguva speciālu balvu par labāko tehniku šajās sacensībās.

Bērnu vasaras nometne "Sports un atpūta 2015" - 2
nometne_2015_2_1.jpg

No 12. līdz 19. jūlijam notika karate nometne bērniem no 10 gadiem, kurā piedalījas 50 sportisi no Latvijas reģioniem.

http://failiem.lv/u/qgsixoy

http://failiem.lv/u/xiwonri

Latvijas Karatē Asociācijas nometne bērniem no 5. līdz 9. gadiem
dsc_0517.jpg

No šī gada 14. līdz 20. jūnijam notika Latvijas Karatē Asociācijas rīkotā sporta nometne bērniem no 5. līdz 9. gadiem.

Visas nometnes garumā bērni sacentās gan individuālās, gan komandu stafetēs un spēlēs. Tika noskaidroti arī nometnes stiprākie - 1. vietu stāvēšā uz kulakiem ieguva meitene, nostāvot 17 minūtes, savukārt, 1. vietu atspiešanās disciplīnā ieguva 8. gadīgs zēns, kopā atspiežoties 87 reizes.

Kopumā bērniem nometne patika, taču viedokļi par to, vai treniņš vai spēles ir labākas, atšķīrās.

Latvijas Karatē Asociācija ir jau sākusi gatavoties šīs vasaras otrajai nometnei, kas notiks no 12. līdz 19. jūlijam un kas būs rīkota bērniem no 10 gadiem.

Fotogrāfijas

Fotogrāfijas 2

X WKC Pasaules Karatē Čempionāts

No š.g. 14. līdz 17. maijam Rīga notika X WKC Pasaules Karatē Čempionāts Kadetiem, Junioriem un Senioriem un Pasaules Kauss bērniem, kuru organizēja Latvijas Karatē Asociācija. Čempionātā piedalījās 700 sportisti no 20 valstīm – Argentīnas, Brazīlijas, Austrālijas, Serbijas, Vācijas, Īrijas, Austrumīrijas, Čehijas, Slovākijas, Kazahstānas, Krievijas, Lietuvas, Itālijas, Austrijas, Latvijas, Skotijas, Indijas, Azerbaidžānas, Ukrainas un Serbu Republikas.

Latviju pārstāvēja 50 sportisti. Kopvērtējumā Pasaules Kausā Bērniem Latvija ieguva 2. vietu, bet X WKC Pasaules Čempionātā Kadetiem un Junioriem 9.vietu.

No cīņas un mākslas centra „HAGAKURE” medaļas ieguva – Sabīne Terehova 2.vietu, Liene Liāna Kalvāne 3.vietu, Marks Robermans 2.vietu, Daniils Gruzļaks 3.vietu.

Latvijas Karatē Asociācijas vadība uzskata, ka izlase čempionātā piedalījās produktīvi, un novēl arī turpmāk gūt sacensībās panākumus.

Forhånd.12345Neste