Baltic open 2015, Polessian Capital, Baltic Funakoshi Cup

Pēdējā mēneša laikā Ropažu novada karatisti piedalījās vairākās sacensībās, kurās arī guva godalgotas vietas.

21. un 22. novembrī Rīgā, Olimpiskajā sporta centrā norisinājās Cīņu mākslu olimpiāde „Baltic open 2015”. Kuras ietvaros notika sacensības tādos cīņas veidos kā pankrations, grepplings, kikbokss, brīvais stils, „sitiena spēks”, kjokušinkai karatē un sporta karatē pēc WKC versijas.
WKC sacensībās piedalījās ap 300 sportistiem no Latvijas, Lietuvas, Baltkrievijas, Krievijas un Kazahstānas.
Ropažu novada sportisti - Māris Kriņickis ieguva 3.vietu, Liene Liāna Kalvāne 1.vietu, Sabīne Terehova 1. vietu, Daniils Gruzļaks 2.vietu un Edijs Vjakse 3.vietu.

28.-29. novembrī Pinskā, Baltkrievijā norisinājās Starptautiskas Karatē turnīrs "Polessian Capital", kurā piedalījas 400 sportisti.
Ropažu novadu pārstāvēja 4 sportisti, no kuriem Sabīne Terehova un Ģirts Vorobjovs ieguva 1.vietu, Daniils Gruzļaks 2.vietu, Anete Kalniņa 3.vietu.

5.decembrī Daugavpilī norisinājās Starptautisks bērnu - jauniešu Karatē turnīrs "Baltic Funakoshi Cup". Turnīrā piedalījās apmēram 120 sportisti no Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas.
Šajā turnīrā Ropažu novadu pārstāvēja tikai Edijs Vjakse, kurš ieguva 1. vietu.

sporta_diena_valmiera1.jpg
sporta_diena_valmiera2.jpg
plakata1_v3_lat_03.jpg
Pirmais UWK Pasaules čempionāts

Latvijas Karatē Asociācijas sportisti no 12. līdz 18. oktobrim piedalījās Pirmajā UWK Pasaules čempionātā, kas notika Koperā, Slovēnijā. Latvijas izlasi pārstāvēja divi sportisti no Ropažu novada un viens no Saulkrastu.

Sacensībās piedalījās 1300 sportisti no 43 valstīm. Šis ir ģeneālas sacensības, jo tajās tika izveidotas trīs disciplīnas: tradicionālais karatē, general karate un kontakta karatē. Mūsu sportisti piedalījās general karatē disciplīnā, Sabīne Terehova kumite disciplīnā, bet Liene Liāna Kalvāne kata.

Šajās sacensībaas mūsu sportistiem bija ļoti liela konkurence. Sabīne Terehova 18 cilvēku starpā ieguva 4. vietu( vinnēja 2 cīņas, zaudēja cīņas par iziešanu finālā un par 3 vietu). Kā arī Sabīne Terehova, kurai ir 15 gadi, un Liene Liāna Kalvāne, kurai ir 14 gadi, piedalījās kategorijā 15-17 gadi, kur bija meitenes, kurām drīz būs 18 gadi. Tā kā šīs bija augsta līmeņa sacensības, gandrīz visiem sportistiem bija melnās jostas. Mūsu sportistiem tā bija pieredze un motivācija gatavoties Eiropas čempionātam , kas notiks nākamgad.

KATA seminārs

Š.g. 26. un 27. septembrī norisinājās KATA seminārs pie meistara Aleksey Grosman.

Piesakies! Esi ar mums!
karate-uznemsana-1.jpg
karate-uznemsana-2.jpg
Ķeguma Komercnovirziena vidusskola: 10 septembris plkst. 19:00
Suntažu vidusskola: 10 septembris plkst. 18:00
Zaķumuižas sporta zāle: 4 septembris plkst. 18:00
Ropažu sporta centrs: 4 septembris plkst. 19:30
Upesleju dienas centrs: 3 septembris plkst. 18:00
«ГАННЕНСКI КIРМАШ-2015″ Zelvā, Baltkrievijā

Latvijas Karatē Asociācija četru sportistu sastāvā no 22. līdz 23. augustam piedalījās Starptautiskās Shotokan Karatē-do sacensībās «ГАННЕНСКI КIРМАШ-2015″, kas notika Zelvā, Baltkrievijā.

Sestdien notika pilsētas svētki, kuros tika rīkotas komandu paraugcīņas starp Baltkrieviju un Austrumeiropu. Šajās cīņās piedalījās divi mūsu sportisti. Savā komandā Sabīne Terehova cīņu vinnēja, bet Ģirtam Vorobjovam bija neizšķirts.

Otrajā dienā notika individuālās sacensības, kurās mūsu sportisti startējā ļoti veiksmīgi: Daniils Gruzļaks ieguva 1. vietu, Sabīne Terehova 1.vietu, Ģirts Vorobjovs 2. vietu un Maksims Halatins 3.vietu. Kā arī Sabīne Terehova ieguva speciālu balvu par labāko tehniku šajās sacensībās.

Bērnu vasaras nometne "Sports un atpūta 2015" - 2
nometne_2015_2_1.jpg

No 12. līdz 19. jūlijam notika karate nometne bērniem no 10 gadiem, kurā piedalījas 50 sportisi no Latvijas reģioniem.

http://failiem.lv/u/qgsixoy

http://failiem.lv/u/xiwonri

Forhånd.12345Neste