XIV Baltkrievijas Republikas Šotokan karate-do čempionāts

Šī gada 14. – 15. maijā Zelvā, Baltkrievijā notika „XIV Baltkrievijas Republikas Šotokan karate-do čempionāts”, kurā piedalījās 5 sportisti no Cīņas un Mākslas centra „Hagakure ”.

Ralfam Kornam un Mārim Kriņickim šīs bija otrās liela mēroga sacensības, kurās arī abi spēja gūt panākumus. Ralfs Korns ieguva 2. vietu, bet Māris Kriņickis vinnēja cīņu komandu kumitē.

Tuvojoties sezonas beigām, šīs sacensības bija kā sagatavošanās gaidāmajam „VI Pasaules Karatē čempionātam bērniem, kadetiem un junioriem”, kas šogad notiks 15. – 19. jūnijā Dublinā, Īrijā. Cīņas un Mākslas centru „Hagakure” nākamajās sacensībās pārstāvēs Sabīne Terehova, Liene Kalvāne un Daniils Gruzļaks. Šie trīs sportisti Baltkrievijā pārbaudīja gan savu sagatavotību, gan lietas, kuras vēl jāuzlabo. Sabīne Terehova un Liene Kalvāne ieguva 1. vietu, bet Daniils Gruzļaks – otro.

Cīņas un Mākslas centra „Hagakure ” treneris ar rezultātiem ir apmierināts, jo galvenais mērķis nebija gūt godalgotas vietas, bet gan sagatavoties Pasaules čempionātam.

OPEN XXII BALTIC SHOTOKAN KARATE CHAMPIONSHIP

Šī gada 20.februārī Paņevežā, Lietuvā, norisinājās 22. Baltijas karatē čempionāts "OPEN XXII BALTIC SHOTOKAN KARATE CHAMPIONSHIP".

Turnīrā piedalijās 350 sportisti, no 5 valstīm(Latvija, Lietuva, Baltkrievija, Polija un Lielbritānija). Latvijas Karatē Asociāciju pārstāvēja 40.sportisti, kuri iegūvuši 25.godalgotas vietas.

LKA administrācija izsaka pateicību sportistiem, treneriem un atbalstitājiem par dalību šajā pasākumā.

Sigulda OPEN 2016

Šī gada 14.februārī Siguldā, norisinājās 3. Bērnu karatē čempionāts "SIGULDA OPEN 2016".

Rīkotājs "Vidzemes Karatē klubs, sadarbībā ar Latvijas Karatē Asociāciju. Turnīrā piedalijās 250 sportisti, no Latvijas Karatē Asociācijas klubiem.

LKA administrācija izsaka pateicību sportistiem, klubu treneriem, tiesnešiem un atbalstītājiem par dalību šajā grandiozā pasākumā.

wkc_0450.jpg
Karatē seminārs

Š.g. 23. un 24. janvārī Ropažos notika karatē seminārs, kuru vadīja Sanktpēterburgas sporta un cīņas mākslas centra galvenais instruktors, WUKF galvenais tiesnesis un starptautisks instruktors Aleksandrs Grosmans.
Seminārā sportistiem tika apmācītas pamata metodes tradicionālajā kumitē un kata, kuras var izmantot gan sporta, gan reālās cīņās.

Labdarības sporta diena 2015

Š.g. 12.decembrī Vidzemes olimpiskajā centrā (Valmierā) pirmo reizi notika "Labdarības sporta diena 2015" bērniem vecumā no 4-12 gadiem, kuru rīkoja Latvijas Karatē asociācija (LKA).  Aptuveni 3 h garumā bērni aktīvi sportoja un piedalījās dažādās aktivitātēs. Pasākuma programmā bija iekļauti deju priekšnesumi, lāzertaga spēles un protams Ziemassvētku vecītis, kurš bērniem dalīja paciņas. 

Šīs sporta dienas mērķis bija sportojot un aktīvi pavadot dienu savākt līdzekļus priekš Valmieras Kristīgās žēlsirdības centra, kurš palīdz Valmieras maznodrošinātajām ģimenēm un dod iespēju bērniem apgūt sociālo pieredzi, ko dažādu iemeslu dēļ viņiem nav sniegusi ģimene. Kopā tika saziedoti 440,00 EUR.

Sakām lielu paldies mūsu atbalstītājiem Aloja-Starkelsen, Skrīveru saldumiem, Alojas novada domei, Lāzertag Poligons #1, JVClubs un Andrim Kuplim, kā arī vecākiem un bērniem, ka atbalstīja šo pasākumu!

Visas fotogrāfijas Jūs varat apskatīt un nolādēt ŠEIT.

Vidzemes TV sagatavots materiāls.

Baltic open 2015, Polessian Capital, Baltic Funakoshi Cup

Pēdējā mēneša laikā Ropažu novada karatisti piedalījās vairākās sacensībās, kurās arī guva godalgotas vietas.

21. un 22. novembrī Rīgā, Olimpiskajā sporta centrā norisinājās Cīņu mākslu olimpiāde „Baltic open 2015”. Kuras ietvaros notika sacensības tādos cīņas veidos kā pankrations, grepplings, kikbokss, brīvais stils, „sitiena spēks”, kjokušinkai karatē un sporta karatē pēc WKC versijas.
WKC sacensībās piedalījās ap 300 sportistiem no Latvijas, Lietuvas, Baltkrievijas, Krievijas un Kazahstānas.
Ropažu novada sportisti - Māris Kriņickis ieguva 3.vietu, Liene Liāna Kalvāne 1.vietu, Sabīne Terehova 1. vietu, Daniils Gruzļaks 2.vietu un Edijs Vjakse 3.vietu.

28.-29. novembrī Pinskā, Baltkrievijā norisinājās Starptautiskas Karatē turnīrs "Polessian Capital", kurā piedalījas 400 sportisti.
Ropažu novadu pārstāvēja 4 sportisti, no kuriem Sabīne Terehova un Ģirts Vorobjovs ieguva 1.vietu, Daniils Gruzļaks 2.vietu, Anete Kalniņa 3.vietu.

5.decembrī Daugavpilī norisinājās Starptautisks bērnu - jauniešu Karatē turnīrs "Baltic Funakoshi Cup". Turnīrā piedalījās apmēram 120 sportisti no Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas.
Šajā turnīrā Ropažu novadu pārstāvēja tikai Edijs Vjakse, kurš ieguva 1. vietu.

sporta_diena_valmiera1.jpg
sporta_diena_valmiera2.jpg
plakata1_v3_lat_03.jpg
Pirmais UWK Pasaules čempionāts

Latvijas Karatē Asociācijas sportisti no 12. līdz 18. oktobrim piedalījās Pirmajā UWK Pasaules čempionātā, kas notika Koperā, Slovēnijā. Latvijas izlasi pārstāvēja divi sportisti no Ropažu novada un viens no Saulkrastu.

Sacensībās piedalījās 1300 sportisti no 43 valstīm. Šis ir ģeneālas sacensības, jo tajās tika izveidotas trīs disciplīnas: tradicionālais karatē, general karate un kontakta karatē. Mūsu sportisti piedalījās general karatē disciplīnā, Sabīne Terehova kumite disciplīnā, bet Liene Liāna Kalvāne kata.

Šajās sacensībaas mūsu sportistiem bija ļoti liela konkurence. Sabīne Terehova 18 cilvēku starpā ieguva 4. vietu( vinnēja 2 cīņas, zaudēja cīņas par iziešanu finālā un par 3 vietu). Kā arī Sabīne Terehova, kurai ir 15 gadi, un Liene Liāna Kalvāne, kurai ir 14 gadi, piedalījās kategorijā 15-17 gadi, kur bija meitenes, kurām drīz būs 18 gadi. Tā kā šīs bija augsta līmeņa sacensības, gandrīz visiem sportistiem bija melnās jostas. Mūsu sportistiem tā bija pieredze un motivācija gatavoties Eiropas čempionātam , kas notiks nākamgad.

Forhånd.123456Neste