Alekseja Grosmana seminārs

Š.g. 11.-12.februārī Latvijas Karatē Asociāciju jau trešo reizi apciemoja Sanktpēterburgas sporta un cīņas mākslas centra galvenais instruktors, WUKF galvenais tiesnesis un starptautisks instruktors Aleksejs Grosmans (6 DAN).

Alojas novada sporta hallē divu dienu garumā sensejs A. Grosmans sportistiem un to treneriem sniedza lielisku, interesantu un jaunas, ļoti noderīgas informācijas bagātīgu semināru. Šo divu dienu laikā sportistiem tika parādītas bāzes tehnikas svarīgākās nianses, kas palīdzēs gan KATA pildīšanā, gan arī KUMITE cīņā.

Latvijas Karate Asociācija saka lielu paldies Alojas novada domei par atbalstu un par iespēju aizvadīt šo lielisko semināru tieši Alojas sporta hallē, paldies viesu mājai “Mieriņš” par ērtajām un mājīgajām naktsmītnēm un garšīgajām ēdienreizēm.

KATA un KIHON Seminārs

2017-02-07_22-55-50.png

Latvijas Karatē Asociācija organizē KATA un KIHON semināru.

Vadīs: Aleksejs Grosmans 6 DAN (Krievija)

Organizē: Latvian Karate Association (LKA);

Adrese: Alojas sporta halle, Ausekļa iela 1;

Datums: 2017. gada 11-12. februāris;

Semināra maksa

KATA – 30,00 EUR

KIHON – 30,00 EUR

Papildus izdevumi:

Palikšana viesnīcā „Mieriņš” 5,00 EUR (11-12.02.2017);

Ēdināšana no 11-12.02.2017. aptuveni 15,00 EUR;

Grafiks Semināra treniņiem

11.02.2017 (Sestdiena)

Pirmais treniņš

10:00 – 11:30 KIHON

11:30 – 13:00 KATA

Otrais treniņš

15:00 – 16:30 KIHON

16:30 – 18:00 KATA

12.02.2017 (Svētdiena)

Pirmais treniņš

10:00 – 11:30 KIHON

11:30 – 13:00 KATA

Otrais treniņš

15:00 – 16:30 KIHON

16:30 – 18:00 KATA

Pieteikšanās

Kaspars Riekstiņš,

e-pasts:

Tel. 26478649

www.vkk.lv

Vladislavs Fetkuļins,

e-pasts:  

Tel. 26300284

www.hagakure.lv

Salacgrīva 2017

Š.g. 28. janvārī Salacgrīvā norisinājās Latvijas Karatē Asociācijas šogad pirmās rīkotās sacensības "Salacgrīva 2017". Sacensībās piedalījās 150 bērni no trīs karatē klubiem - Vidzemes karatē kluba, Cīņas un Mākslas centra "Hagakure" un kluba "White Phoenix".

Sportisti sacentās četrās disciplīnās - kata, kumite, sumo un kombināciju cīņās, kas tika rīkotas pirmo reizi, lai sportisti, kuri vēl nav gatavi cīnīties kumitē, varētu sajust cīņas garu un atrādīt savas karatē prasmes.

Cīņas un Mākslas centru "Hagakure" pārstāvēja 35 sportisti, no kuriem lielākā daļa ieguva godalgotas vietas.

Cīņas un Mākslas centra "Hagakure" prezidents lepojas ar jauno sportistu sasniegumiem un izsaka vecākiem pateicību par atbalstu.

XIV Baltkrievijas Republikas Šotokan karate-do čempionāts

Šī gada 14. – 15. maijā Zelvā, Baltkrievijā notika „XIV Baltkrievijas Republikas Šotokan karate-do čempionāts”, kurā piedalījās 5 sportisti no Cīņas un Mākslas centra „Hagakure ”.

Ralfam Kornam un Mārim Kriņickim šīs bija otrās liela mēroga sacensības, kurās arī abi spēja gūt panākumus. Ralfs Korns ieguva 2. vietu, bet Māris Kriņickis vinnēja cīņu komandu kumitē.

Tuvojoties sezonas beigām, šīs sacensības bija kā sagatavošanās gaidāmajam „VI Pasaules Karatē čempionātam bērniem, kadetiem un junioriem”, kas šogad notiks 15. – 19. jūnijā Dublinā, Īrijā. Cīņas un Mākslas centru „Hagakure” nākamajās sacensībās pārstāvēs Sabīne Terehova, Liene Kalvāne un Daniils Gruzļaks. Šie trīs sportisti Baltkrievijā pārbaudīja gan savu sagatavotību, gan lietas, kuras vēl jāuzlabo. Sabīne Terehova un Liene Kalvāne ieguva 1. vietu, bet Daniils Gruzļaks – otro.

Cīņas un Mākslas centra „Hagakure ” treneris ar rezultātiem ir apmierināts, jo galvenais mērķis nebija gūt godalgotas vietas, bet gan sagatavoties Pasaules čempionātam.

OPEN XXII BALTIC SHOTOKAN KARATE CHAMPIONSHIP

Šī gada 20.februārī Paņevežā, Lietuvā, norisinājās 22. Baltijas karatē čempionāts "OPEN XXII BALTIC SHOTOKAN KARATE CHAMPIONSHIP".

Turnīrā piedalijās 350 sportisti, no 5 valstīm(Latvija, Lietuva, Baltkrievija, Polija un Lielbritānija). Latvijas Karatē Asociāciju pārstāvēja 40.sportisti, kuri iegūvuši 25.godalgotas vietas.

LKA administrācija izsaka pateicību sportistiem, treneriem un atbalstitājiem par dalību šajā pasākumā.

Sigulda OPEN 2016

Šī gada 14.februārī Siguldā, norisinājās 3. Bērnu karatē čempionāts "SIGULDA OPEN 2016".

Rīkotājs "Vidzemes Karatē klubs, sadarbībā ar Latvijas Karatē Asociāciju. Turnīrā piedalijās 250 sportisti, no Latvijas Karatē Asociācijas klubiem.

LKA administrācija izsaka pateicību sportistiem, klubu treneriem, tiesnešiem un atbalstītājiem par dalību šajā grandiozā pasākumā.

wkc_0450.jpg
Karatē seminārs

Š.g. 23. un 24. janvārī Ropažos notika karatē seminārs, kuru vadīja Sanktpēterburgas sporta un cīņas mākslas centra galvenais instruktors, WUKF galvenais tiesnesis un starptautisks instruktors Aleksandrs Grosmans.
Seminārā sportistiem tika apmācītas pamata metodes tradicionālajā kumitē un kata, kuras var izmantot gan sporta, gan reālās cīņās.

Labdarības sporta diena 2015

Š.g. 12.decembrī Vidzemes olimpiskajā centrā (Valmierā) pirmo reizi notika "Labdarības sporta diena 2015" bērniem vecumā no 4-12 gadiem, kuru rīkoja Latvijas Karatē asociācija (LKA).  Aptuveni 3 h garumā bērni aktīvi sportoja un piedalījās dažādās aktivitātēs. Pasākuma programmā bija iekļauti deju priekšnesumi, lāzertaga spēles un protams Ziemassvētku vecītis, kurš bērniem dalīja paciņas. 

Šīs sporta dienas mērķis bija sportojot un aktīvi pavadot dienu savākt līdzekļus priekš Valmieras Kristīgās žēlsirdības centra, kurš palīdz Valmieras maznodrošinātajām ģimenēm un dod iespēju bērniem apgūt sociālo pieredzi, ko dažādu iemeslu dēļ viņiem nav sniegusi ģimene. Kopā tika saziedoti 440,00 EUR.

Sakām lielu paldies mūsu atbalstītājiem Aloja-Starkelsen, Skrīveru saldumiem, Alojas novada domei, Lāzertag Poligons #1, JVClubs un Andrim Kuplim, kā arī vecākiem un bērniem, ka atbalstīja šo pasākumu!

Visas fotogrāfijas Jūs varat apskatīt un nolādēt ŠEIT.

Vidzemes TV sagatavots materiāls.

Baltic open 2015, Polessian Capital, Baltic Funakoshi Cup

Pēdējā mēneša laikā Ropažu novada karatisti piedalījās vairākās sacensībās, kurās arī guva godalgotas vietas.

21. un 22. novembrī Rīgā, Olimpiskajā sporta centrā norisinājās Cīņu mākslu olimpiāde „Baltic open 2015”. Kuras ietvaros notika sacensības tādos cīņas veidos kā pankrations, grepplings, kikbokss, brīvais stils, „sitiena spēks”, kjokušinkai karatē un sporta karatē pēc WKC versijas.
WKC sacensībās piedalījās ap 300 sportistiem no Latvijas, Lietuvas, Baltkrievijas, Krievijas un Kazahstānas.
Ropažu novada sportisti - Māris Kriņickis ieguva 3.vietu, Liene Liāna Kalvāne 1.vietu, Sabīne Terehova 1. vietu, Daniils Gruzļaks 2.vietu un Edijs Vjakse 3.vietu.

28.-29. novembrī Pinskā, Baltkrievijā norisinājās Starptautiskas Karatē turnīrs "Polessian Capital", kurā piedalījas 400 sportisti.
Ropažu novadu pārstāvēja 4 sportisti, no kuriem Sabīne Terehova un Ģirts Vorobjovs ieguva 1.vietu, Daniils Gruzļaks 2.vietu, Anete Kalniņa 3.vietu.

5.decembrī Daugavpilī norisinājās Starptautisks bērnu - jauniešu Karatē turnīrs "Baltic Funakoshi Cup". Turnīrā piedalījās apmēram 120 sportisti no Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas.
Šajā turnīrā Ropažu novadu pārstāvēja tikai Edijs Vjakse, kurš ieguva 1. vietu.

sporta_diena_valmiera1.jpg
Forhånd.12345Neste